امروز پنج شنبه, 08 آبان 1399 - Thu 10 29 2020

منو

بازدید دکتر جهانگیری از اداره کل غله و خدمات بازرگانی

  • بازدید: 661

 

در آستانه فصل خرید گندم مازاد برنیاز کشاورزان ، جناب آقای دکتر جهانگیری معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجانشرقی از انبارهای ذخیره سازی گندم و کالاهای اساسی این اداره کل بازدید نمودند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجانشرقی در این بازدید ضمن ارائه گزارش از وضعیت موجودی کالاهای اساسی همانند گندم ، برنج و شکر از نزدیک روند آماده سازی انبارهای این اداره کل را جهت ورود به فصل خرید گندم را برای آقای دکتر جهانگیری و هیئت همراه تشریح نمودند.

آقای ابوالحـسن زاده با اعلام ایـنکه موجودی کالاهـای اساسی جهت تنظیم بازار از وضعـیت خوبی برخورد ار می باشد افزوند این اداره کل با وجود گندم های خارجی در انبارهای خود در پی ارتقای کیفیت آردهای استحصالی آذربایجانشرقی می باشد همچنین در راستای اجرای مصوبات تنظیم بازار با عرضه برنج و شکر نسبت به تعدیل عرضه و تقاضا در بازار اقدام می نماید.

 

لازم به ذکر است جناب آقای دکتر روحی مدیرکل محترم دفتر هماهنگی امور اقتصادی نیز آقای دکتر جهانگیری را همراهی می نمودند ، با ارائه رهنمودهایی در خصوص نحوه توزیع کالاهای اساسی این اداره کل را مورد ارشاد قرار دادند.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد