امروز پنج شنبه, 26 تیر 1399 - Thu 07 16 2020

منو

جلسه کارگروه خرید تضمینی گندم استان

  • بازدید: 89

جلسه کارگروه خرید تضمینی گندم استان با حضور جناب آقای دکتر جهانگیری معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجانشرقی و جناب آقای مهندس ابوالحسن زاده مدیر کل محترم غله استان وسایراعضای محترم کارگروه در محل سالن کنفراس اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجانشرقی در مورخه 99/04/03 برگزار گردید.

دومین دوره کلاس های آموزشی عوامل تشخیص و ذیحساب خرید تضمینی گندم

  • بازدید: 78

دومین دوره کلاس های آموزشی عوامل تشخیص و ذیحساب خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی در سال ۹۹ با حضور مسئولین محترم خرید اداره کل غله استان و شرکت عوامل تشخیص و ذیحساب مراکز خرید در محل سالن آموزشی اداره کل غله استان در مورخه ۹۹/۰۴/۰۴ بر گزار گردید

 

دوره آموزشی آشنایی با فرایند خرید تضمینی دانه های روغنی و گندم برگزار شد .

  • بازدید: 166

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی آذربایجانشرقی در راستای توانمند سازی عامل خرید و شروع نظامند و سیستماتیک فصل خرید دوره آموزشی عاملین تشخیص و ذیحسابی خرید تضمینی دانه های روغنی و گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در سال 1399 به مدت 3 روز در محل مرکز آموزش اداره کل غله برگزار شد .

ادامه مطلب...

توزیع 500 بسته مواد غذایی در تداوم کمکهای مومنانه

  • بازدید: 166

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی آذربایجانشرقی و در تداوم کمکهای مومنانه عملیات اجرایی توزیع 500  بسته مواد غذایی بین اقشار آسیب پذیر جامعه ، با حضور معاونت اجرایی سپاه عاشورا و با همکاری حوزه یک بسیج کارمندی آغاز شد .

جناب سرهنگ محمدزاده با سخنرانی در این  مراسم ضمن تقدیر از روحیه بسیجی و تعاون موجود در جامعه کارمندی از زحمات فعالان این عرصه صمیانه تشکر نمود.

ادامه مطلب...

بازدید دکتر جهانگیری از اداره کل غله و خدمات بازرگانی

  • بازدید: 228

 

در آستانه فصل خرید گندم مازاد برنیاز کشاورزان ، جناب آقای دکتر جهانگیری معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجانشرقی از انبارهای ذخیره سازی گندم و کالاهای اساسی این اداره کل بازدید نمودند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجانشرقی در این بازدید ضمن ارائه گزارش از وضعیت موجودی کالاهای اساسی همانند گندم ، برنج و شکر از نزدیک روند آماده سازی انبارهای این اداره کل را جهت ورود به فصل خرید گندم را برای آقای دکتر جهانگیری و هیئت همراه تشریح نمودند.

آقای ابوالحـسن زاده با اعلام ایـنکه موجودی کالاهـای اساسی جهت تنظیم بازار از وضعـیت خوبی برخورد ار می باشد افزوند این اداره کل با وجود گندم های خارجی در انبارهای خود در پی ارتقای کیفیت آردهای استحصالی آذربایجانشرقی می باشد همچنین در راستای اجرای مصوبات تنظیم بازار با عرضه برنج و شکر نسبت به تعدیل عرضه و تقاضا در بازار اقدام می نماید.

ادامه مطلب...

مقاله اسید فیتیک و ارتباط آن با تخمیر نان

  • بازدید: 223

  • افزایش کیفیت نان با تخمیر بهتر

همچنین دو عامل زمان تخمیر و درصد مخمر اثر همدیگر را افزایش می دهند و بالا رفتن درجه حرارت محیط هنگام پخت، منجر به تشدید این اثر می گردد. تخمیر با مخمر نسبت به تخمیر با خمیر ترش کاهش بیشتری را در میزان اسید فیتیک نشان می دهد. البته افزودن کربنات کلسیم به آرد ها نیز از راههای کاهش اسید فیتیک است.

ادامه مطلب...

سومین جلسه خرید تضمینی گندم استان

  • بازدید: 376

سومین جلسه خرید تضمینی گندم استان در سال ۹۹ با حضور جناب آاقای مهندس ابوالحسن زاده مدیر کل محترم و اعضای کمیته خرید گندم استان در مورخه ۹۹/۰۱/۲۵ در سالن کنفراس اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی برگزار گردید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد